DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Metody proti stresu

Zbavte se stresu a buďte v pohodě! „Daří se ti dobře?“ „No, mohlo by to být lepší……!
Zdá se Vám to povědomé?
Všichni zažíváme chvíle, kdy se nám prostě nic nedaří, tak, jak bychom si to představovali. Denně musíme reagovat na změny, události, lidi nebo na naše prostředí. Žijeme v době chaosu a nejistoty. A to nám způsobuje stres. Ale víte, že ne každý stres je špatný? Existuje totiž i pozitivní stres.
Tento druh stresu
 působí vzrušení   zvyšuje kvalitu života   je výzvou a motivací Přiměřený stres je důležitý a má na člověka dobrý vliv. Správná míra stresu nám může pomoci stát se úspěšným, dodává energii, umožňuje nám žít a radovat se. Prevence stresu je daleko lepší, než následné úsilí jej ze života odstranit.
Zvyšující se napětí může skončit depresí a vážnou duševní nemocí.

Je nutné naučit se zacházet s nedobrými pocity, odvrátit blížící se propast nebo se rychle znovu odrazit ode dna.
Zcela vědomě si každý den dopřejte něco, co pohladí Vaši duši,to Vás udrží v dobré náladě a posílí v době stresových situací.
Propady patří k životu stejně jako světlo a stín. Každá špatná nálada, negativní pocit má nějaký důvod a je třeba mu věnovat pozornost. Nikdo se nemusí zcela radikálně změnit, je nutné znovu „probudit a posílit v sobě schopnosti, které dosud „spaly! Kdo vyzařuje pozitivní energii, je sympatický i pro své okolí. Zároveň navodí i pozitivní zpětnou vazbu a na tom může dále stavět – což je nejlepší cesta k úspěchu.
Dobře je na tom ten, kdo ví jak na to!
Nyní Vám nabízím ověřenou metodu a 12 způsobů, jak zvládat stres!

Podívejte se také na moje stránky: www.tajemstvi-uspechu.stranky1.cz  

poradně Vám ráda zodpovím Vaše dotazy a poradím, jak Váš problém zmírnit a vyřešit. Můžete se přihlásit ke konzultacím na SKYPE.

Napište na e-mail: radost987@seznam.cz a můžete si rezervovat termín.

 

Bc. Jarka Rozehnalová, poradkyně pro osobní rozvoj

 

 
TOPlist