DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Sebevědomí

 

Metoda na posílení Vašeho sebevědomí a na zbavení se strachu a nejistoty je praktickým výsledkem vědeckých poznatků v oblasti autosugesce a psychokybernetiky. Pro Vás to znamená, že si do svého podvědomí uložíte určité myšlenky (určitý program), abyste posílili své sebevědomí a zbavili se nejistoty či strachu.
Nejistota a strach je nepřítelem úspěchu.
Jistě to znáte a máte strach např. z určitého setkání či s jednání s lidmi, na úřadech, ve škole, v zaměstnání apod.
Pokud se dostaví různé obavy, strach či nejistota, je výsledek našeho snažení neuspokojivý. Každý člověk si přeje být sebejistý a dokázat to, co si předsevzal. Jen tak je člověk šťastný a spokojený, pokud si dokáže splnit svá předsevzetí. Pokud se dostaví strach a nejistota, je všechno špatně. Díky strachu a nízkému sebevědomí pak člověk není schopen realizovat to, co si přál.
Většinou to skončí neúspěchem. Pokud se tento neúspěch násobí dalším neúspěchem, následuje ještě větší strach a člověk je pak v zavřeném kruhu a bojí se cokoliv udělat, aby to nedopadlo opět špatně.

Jediným a základním řešením je zbavit se strachu a posílit své sebevědomí.  

Tuto metodu doporučuji všem.
Jistě se chcete cítit sebejistě a nejspíš potřebujete ve svém životě řešit určité záležitosti. Bez pocitu sebejistoty však nevyřešíte nic. Fandím všem lidem, kteří mají tu sílu a sebejistotu a díky tomu zvládnou mnoho životních i pracovních úkolů. K tomu je však nutná velká dávka sebejistoty.
Staňte se sebejistými i Vy a uvidíte, jak si v životě dokážete vybojovat své místo.

Nemusíte se bát, trápit se svými problémy a nic pro to nedělat. Udělejte první krok a posilte své sebevědomí.
Zbavte se strachu, který Vás omezuje a svazuje.

 
Uvědomte si, že díky strachu, nejistotě a nízkému sebevědomí nedokážete jednoduše studovat, nedokážete úspěšně podnikat, nemůžete spoléhat na povýšení v zaměstnání, nemůžete se stát poradci, řečníky, učiteli, nemůžete jít na jakékoliv jednání, bojíte se promluvit s lidmi, bojíte se jakéhokoliv osobního projevu, trápíte se samotou - těžce se Vám hledá partner(ka) a prožíváte různá další omezení, kterých je velmi mnoho.
Pohřběte tedy jednou provždy neúspěch, nezdar, strach a nejistotu.
Posilte své sebevědomí!
poradně Vám ráda zodpovím Vaše dotazy a poradím, jak Váš problém zmírnit a vyřešit. Můžete se přihlásit ke konzultacím na SKYPE.

Napište na e-mail: radost987@seznam.cz a můžete si rezervovat termín.

Jsem poradkyní pro osobní rozvoj  a moje autorsky chráněné metody si můžete prohlédnout a zakoupit také na :

www.tajemstvi-uspechu.stranky1.cz  

Bc. Jarka Rozehnalová, poradkyně pro osobní rozvoj

 

 
TOPlist