DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Pozitivní myšlení

Myslete pozitivně a změníte si svůj život!  

To, že naše myšlenky olivňují všechno kolem nás, to, jak se nám daří, jak se cítíme, čím jsme a co máme, je již dávno dokázané. Není vůbec jedno, jaké "semínka (myšlenky) zasejeme do naší " zahrádky" (mysli).

Naše podvědomí příjme všechno, o čem jsem přesvědčeni. Nerozlišuje, jestli to je nebo není správné, o to se stará naše vědomá část mysli.

Např. pokud si říkáme, že máme málo peněz, tak se v podstatě nic nestane, dokud se tak nezačneme také citít. Zároveň je vyloučeno, abychom si říkali, že máme málo peněz a cítili se bohatí...............

Co tedy máme dělat? Pokud opravdu chceme přitáhnout do svého života dostatek - v našem případě peníze - musíme se také tak cítit. Musíme se vnitřně cítit bohatí! Asi se Vám to zdá nelogické, ale tím se opravdu nezabývejte.  

Největší chyby se lidé dopouštějí právě tím, že příliš přemýšlejí o tom, jestli to je pravda, jak se to

Nestarejte se .............Vaše podvědomí to vyřeší za Vás! Vaším jediným a hlavním úkolem je VĚŘIT. Věřit tomu, že je možné získat všechno, co si přejeme, jenom tomu musíme věřit. Nestarejse se jakým způsobem a kdy. Největším přítelem Vašeho podvědomí je Vaše fantazie - představivost.

Vykreslete si do nejmenšího detailu to, co si přejete a začněte se cítit tak, jako kdyby jste to už měli, muít to ale vnitřně cítit! Každý z nás má v sobě klíč k zázračné síle svého podvědomí. Jakmile začnete vyžívat zázračné síly svého podvědomí, začnou se ve Vašem životě dít opravdové zázraky...............Pokud uvěříte, že opravdu můžete změnit svůj život k lepšímu a dosáhnout tohom, po čem toužíte, tak toho také dosáhnete.

Tímto způsobem se můžete zbavit svých strachů, úzkostí, svého utrpení atd. Můžete získat sebeúctu, sebevědomí, začít žít úspěšný život. Krok za krokem Vás povedu přeměnou svého života.

Pokud budete mít zájem, napište mi, zavolejte.Najdeme řešení pro Váš problém, tak, aby Vám to co nejvíce vyhovovalo.

Můžete také kliknout na moje stránečky:

www.tajemstvi-uspechu.stranky1.cz

Je zde pro Vás spousta užitečných rad a můžete obdržet i dárek zdarma...............

Těším se na Vás

Bc. Jarka Rozehnalová, poradce pro osobní rozvoj

 

 

.                                                                                                                         .
TOPlist